0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк установив банкомат в Університеті "Києво-Могилянської академії"


Філія "Розрахунковий центр" Приватбанку (м. Київ) у рамках програми розширення мережі обслуговування пластикових карт установив новий банкомат у приміщенні Університету "Києво-Могилянська академія". Як повідомив директор філії "Розрахунковий центр" Приватбанку Сергій Кулигін, новий банкомат встановлений у рамках реалізації проекту по виплаті заробітної плати і стипендій з використанням пластикових карт, що реалізується банком і Академією з початку нинішнього навчального року. За словами Сергія Кулигіна, банкомати Приватбанку встановлені й в інших ВУЗах столиці, з якими реалізовані спільні зарплатні проекти - в Університеті будівництва й архітектури й Інституті "КРОК".

На сьогоднішній день у мережі обслуговування пластикових карт Приватбанку працює 552 банкомата, у тому числі в Києві - 75.

Довідка:
Приватбанк входить у число найбільших системних банків України. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 368 філій і відділень по всій території країни. Банк має найбільшу в Україні мережу обслуговування пластикових карт: 552 банкомата, 12 475 POS-терміналів і 1 658 пункту видачі наявних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
В Контексті Finance.ua