128
Плату за використання РЧР можуть підняти ще на 9,7%
— Казна та Політика
Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики пропонує підвищити ставку збору за користування радіочастотним ресурсом (РЧР) на 9,7%. Такі зміни містяться у підготовлених до другого читання розділах Податкового кодексу.
Проект кодексу також передбачає щорічну індексацію ставок збору на індекс споживчих цін. Однак на відміну від попередньої редакції, індексацію пропонують проводити не в автоматичному режимі, а шляхом подання урядом до парламенту відповідного проекту змін до кодексу. Також не передбачається перерахунок ставок, якщо за минулий рік спостерігалася дефляція.
Як повідомлялося, в квітні 2010 року уряд підвищив ставку за користування РЧР для операторів стільникового зв'язку в п'ять разів - до 7,9 тис. грн/місяць за 1 МГц відведеної смуги частот.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Стратегія оборони на 2026 рік: Україна потребує $120 млрд на озброєння
У Раді кажуть, що вибори коштуватимуть мільярди гривень
З початку 2026 в Яремчанщині та в «Буковелі» податківці вже зафіксували порушень на 3,2 млн грн
Президент підписав указ про вихід України ще з однієї угоди СНД
«Податок на Google»: скільки Netflix та Apple сплатили до бюджету
Українці за кордоном: чи нараховують соцвиплати
