Азаров доручив розібратися з чиновниками, які купили "Лексус"


Азаров доручив розібратися з чиновниками, які купили "Лексус"

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вимагає від голови Держказначейства Сергія Харченка перевірити законність придбання Дніпропетровським регіональним центром стандартизації, метрології та сертифікації автомобіля "Лексус". Про це він заявив, відкриваючи засідання Кабінету міністрів України.

"Ви пам'ятаєте, що я заборонив купувати дорогі службові автомобілі та інше. І ось з преси дізнаюся, що Дніпропетровський регіональний центр стандартизації і метрології придбав дорогий "Лексус", - сказав М.Азаров.

За словами прем'єра, якщо цей факт підтвердиться, то він вимагає від голови Держказначейства негайно розібратися, яким чином чиновникам центру вдалося обійти категоричну заборону фінансувати такі покупки.

"І зробити організаційні висновки. Безумовно, припинити саму можливість таких випадків у майбутньому. Автомобіль, безумовно, забрати, керівника центру звільнити, голову Держстандарту попередити за незадовільну організацію виконання рішень уряду. Я підкреслюю, що ми не будемо ліберальничати там, де йдеться про державну дисципліну і фінансову дисципліну", - зазначив прем'єр-міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua