Субсидії на житлово-комунальні послуги отримали 603 тис. сімей


Субсидії на житлово-комунальні послуги отримали 603 тис. сімей

Субсидії при оплаті житлово-комунальних послуг станом на 3 листопада отримали 603 тис. українських сімей.

Як повідомив міністр праці та соціальної політики Василь Надрага на брифінгу в середу, в цілому з заявами на отримання субсидій звернулося 1416 тисяч сімей, що на аналогічну дату минулого року більше в 5,3 рази.

За словами міністра, кількість безробітних в Україні з моменту початку роботи нового уряду країни (з березня поточного року) і до теперішнього часу скоротилася на 22% - до 394 тис. з 505 тис. осіб.

Крім того, за словами Надраги, за вказаний період в 6,5 рази скоротилася кількість осіб, які працюють за графіком неповного робочого дня або неповного робочого тижня - до 54,6 тис.

Заборгованість з заробітної плати, за його даними, зменшилася з 1738 млн грн станом на 1 березня 2010 року до 1,34 млрд грн - на 1 жовтня і продовжила знижуватися в жовтні.

Надрага також повідомив, що розмір пенсій та інших соціальних виплат буде в черговий раз підвищено з 1 грудня: рівень середньої пенсії в країні з 1 грудня складе 1130 грн, тоді як в даний час - 1123 грн, а мінімальної - 723 грн.

За словами міністра, програма розвитку країни на 2011 рік передбачає створення 683 тис. нових робочих місць. При цьому він додав, що в проект держбюджету на 2011 рік закладається прожитковий мінімум на рівні 963 грн.

Міністр також повідомив, що витрати на виплату соціальної допомоги в 2010 році в цілому становитимуть 23,7 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua