Сьогодні в Україні розпочне роботу із перегляду кредитної програми місія МВФ


Сьогодні в Україні розпочне роботу із перегляду кредитної програми місія МВФ

В Україні сьогодні почне роботу із перегляду кредитної програми stand-by місія Міжнародного валютного фонду (МВФ), яка прибула вчора. Про це заявив міністр фінансів України Федір Ярошенко.

За його словами, принципових розбіжностей між Україною та МВФ на сьогодні не існує, а є низка питань, які вимагають технічного врегулювання. "Залишилися питання, які необхідно погоджувати на технічному рівні", - запевнив Ярошенко.

Нагадаємо, 18 жовтня постійний представник МВФ в Україні Макс Альєр заявив, що місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) під керівництвом Таноса Арванітіса відвідає Україну 3-15 листопада для проведення дискусії в рамках першого перегляду кредитної програми stand-by.

Нагадаємо, програма stand-by була затверджена 29 липня 2010 р. 15,8 млрд дол. було виділено на підтримку програми уряду, яка передбачає економічне врегулювання і реформи.

Україна отримала перший транш нового кредиту МВФ у розмірі 1,89 млрд дол. Другий транш кредиту очікується в грудні, проте для цього необхідно виконати всі параметри програми співпраці з МВФ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua