Місцеві вибори обійдуться Україні майже в 973 млн грн


Місцеві вибори обійдуться Україні майже в 973 млн грн

На проведення місцевих виборів буде витрачено 972,8 млн. грн. Про це повідомив голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал на прес-конференції у неділю.

За його словами, ЦВК затвердила розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення чергових місцевих виборів в сумі 972 834 700 грн.

Основна сума з цих коштів буде направлена на оплату заробітної плати членам виборчих комісій і запрошеним фахівцям - 471,5 млн грн. На проведення передвиборчої агітації передбачено 159,7 млн грн., виготовлення виборчої документації - 123,6 млн грн., оплата послуг друкарських ЗМІ - 62,6 млн грн., облаштування кабін для таємного голосування - 22,8 млн грн., оплата послуг, пов'язаних із діяльністю виборчкомів (зв'язок, транспорт, оренда приміщень), - 132,6 млн грн.

На сьогоднішній день Державне казначейство перерахувало на рахунки тервиборчкомів з держбюджету 921,624 млн грн. Залишок коштів на суму 51,2 млн грн. буде перерахований на початку листопада.

"Жодних проблем із фінансуванням ЦВК, ні в територіальних комісій, ні взагалі не було", - підкреслив В.Шаповал.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua