Тігіпко виступає за створення держфонду із фінансування інноваційних проектів


Тігіпко виступає за створення держфонду із фінансування інноваційних проектів

Створення державного інноваційного фонду і заходи із легалізації інноваційної сфери дозволять Україні за 3-4 роки вийти на $10 млрд експорту програмного забезпечення, вважає віце-прем'єр Сергій Тігіпко.

"Ми повинні мати державний інноваційний фонд, який би фінансував венчурні проекти, стартапи", - сказав він під час відкриття форуму "День інвестора. Інтернет-технології та інновації" у Києві в п'ятницю.

На його думцу, країна повинна вийти на ефективніше фінансування інноваційних проектів.

Аналізуючи ситуацію в Україні в цьому напрямі, Тігіпко зазначив, що інноваційна сфера може стати дуже перспективною, якщо до цього правильно підійти. "Я можу сказати, що у нас велика частина працює нелегально, розробляють свої проекти і отримують неофіційні кошти на рахунки іноземних банків. Тому я вважаю, що, в першу чергу, необхідно подумати, як створити умови для легалізації цього бізнесу", - сказав він.

Крім того, за переконанням віце-прем'єра, необхідно подумати над створенням технопарків, які б легалізували цю систему. "Безумовно, нам потрібні і зміни в учбових програмах. Бізнес сьогодні говорить, що потрібне, в першу чергу, змінити програми вузів з математичним ухилом", - підкреслив Тігіпко.

"Якщо всі ці кроки ми зробимо, у нас будуть хороші шанси для зростання цього бізнесу, аби ми дійсно стали центром в східній і центральній Європі із підготовки програмістів. Ми можемо за 3-4 роки вийти на $10 мільярдів експорту програмного забезпечення", - вважає Тігіпко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua