Киянам заборгували зарплат на 100 млн. грн


Киянам заборгували зарплат на 100 млн. грн

Заборгованість перед киянами із виплати зарплати у вересні зменшилась і за станом 7 жовтня склала 100 млн.грн.

Зокрема, за станом на 1 вересня заборгованість із виплати зарплати в Києві перед працівниками 246 підприємств, установ і організацій складала 147 млн.грн, проте зменшилася завдяки втручанню прокуратури Києва.

Так, у Подільському районі столиці заборгованість із виплати зарплат на 1 вересня була 12,3 млн. грн., на 1 жовтня склала 6,3 млн.грн, а за станом на 26 жовтня зменшилася і становить 4,4 млн. грн.

При цьому в прокуратурі Києва підкреслили, що заборгованість із зарплати відсутня в установах і організаціях, які фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету.

Під час час перевірок дотримання вимог трудового законодавства в 2010 році органи прокуратури порушили 78 кримінальних справ відносно невиплати зарплати, 74 з яких направлені до суду, пише Ліга. За результатами розгляду актів прокурорського реагування до відповідальності притягнені 183 посадових особи, у тому числі 12 посадових осіб контролюючих органів, зокрема, інспекції праці, відшкодовано більше 134 млн.грн заборгованості.

Крім того, столична прокуратура в 2010 році у сфері дотримання законодавства про оплату праці пред'явила 2,5 тисяч позовів і заяв в порядку наказного провадження на суму 15,2 млн.грн. Суди задовольнили 2,2 тисяч позовів (зокрема минулих років) і заяв на суму 13,8 млн.грн. Реально виконані рішення суду на суму 8,5 млн.грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua