Укрінбанк веде переговори про об'єднання з банком "Столичний"


Укрінбанк веде переговори про об'єднання з банком "Столичний"

Укрінбанк (Київ) веде переговори про об'єднання з банком "Столичний " (Суми), повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" голова правління Укрінбанку Володимир Клименко.

"Переговори про об'єднання Укрінбанка і банку "Столичний " - на завершальній стадії. Найбільші акціонери банку "Столичний" вже погодилися на об'єднання банку з Укрінбанком. Планується, що до кінця першого кварталу 2011 року відбудуться збори акціонерів Укрінбанка і банку "Столичний", на яких розглядатиметься питання об'єднання двох банків", - повідомив Клименко агентству "Інтерфакс-Україна".

Він зазначив, що об'єднання Укрінбанка з банком "Столичний " дозволить підсилити ринкові позиції банку за рахунок злиття капіталу і клієнтської бази.

Укрінбанк заснований в 1989 році. Його регіональна мережа включає більше 100 філій і відділень.

Майже11% акцій банку належить іноземним інвесторам, серед яких State Street Bank and Trast Company(США, 6,05%), UniCredit Bank AG (Німеччина, 2,8444%), The Bank of New York Mellon (Бельгия,1,2038%). До числа акціонерів банку також входять Клименко (9%), Юрій Кулачок (9,1%), Олександр Сорочинський (9,1%), Олексій Морозов (9,1%).

Банк "Столичний" (раніше - Бонус-банк) заснований у 1993 році. На 1 липня 2010 року його найбільшими акціонерами були Євген Антипенко (22,7541%), Сергій Ткаченко (19,4926%).

За даними Нацбанку України, до липня 2010 року за розміром загальних активів Укрінбанк займав 57-е (1,704 млрд грн.), банк "Столичний" - 157-е місце (207 млн грн.) серед 176 банків, що діяли в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua