Добкін диктуватиме ціни супермаркетам


Добкін диктуватиме ціни супермаркетам

Після походів губернатора і віце-губернатора на ринки і до супермаркетів, де вони хапалися за голову від побачених цін на продукти, влада вирішила організувати свої торговельні куточки. За словами Михайла Добкіна, в універсамах і супермаркетах шукатимуть площі, де можна продавати спеціальний набір продуктів харчування (які саме - вирішить губернатор), націнка на них буде мінімальною. Вже найближчим часом всіх власників супермаркетів покличуть на нараду і запропонують умови роботи.

Скоріш за все, власники великих торговельних мереж погодяться на умови чиновників. Ціни в спецвідділах будуть не вищими, ніж на ярмарках міста. Таким чином, супермаркети змушені будуть "підтягувати" свою ціну до тієї, яка встановлена на аналогічні товари в куточку від влади.

Нагадаємо, на ярмарку в центрі Харкова картопля коштує 4-4,5 грн., цукор - 7,5 грн., а десяток яєць - 6,5. Це на 1-1,5 нижче, ніж на будь-якому ринку або в супермаркеті. Як тільки до цього підтягнуться всі торговельні крапки, ярмарки зникнуть.

"Необхідність проводити ярмарки відпаде, коли ціни на ринку зрівняються з цінами на ярмарку", - сказав Добкін, хоча раніше чиновники обіцяли, що дешево торгувати в центрі і районах міста будуть до перших морозів

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua