Азаров: Пенсійний вік може бути підвищений після введення системи пенсійного страхування


Азаров: Пенсійний вік може бути підвищений після введення системи пенсійного страхування

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що тема підвищення пенсійного віку буде на порядку денному після того, як запрацює накопичувальна система пенсійного страхування, і стосуватиметься вона тих, хто виходитиме на пенсію через 20-30 років. Про це він сказав у Вінниці в студії обласної державної телерадіокомпанії, передає прес-служба Кабінету міністрів України.

"Питання підвищення пенсійного віку буде на порядку денному після того, як запрацює накопичувальна система пенсійного страхування, і стосуватиметься вона тих, хто виходитиме на пенсію через 20-30 років. Зараз головне - забезпечити наповнення Пенсійного фонду, його бездефіцитність за рахунок легальної виплати заробітної плати у повному обсязі", - наголосив глава уряду.

Азаров відзначив, що опоненти уряду свідомо перекручують плани щодо проведення пенсійної реформи.

Нагадаємо, 10 серпня 2010 р. у ряді ЗМІ повідомлялося, що глава Федерації профспілок України (ФПУ), народний депутат від Партії регіонів Василь Хара вважає, що Україна не стане виконувати всі вимоги, виписані в меморандумі про співпрацю з МВФ, зокрема не буде підвищуватися пенсійний вік для жінок.

29 липня ц.р. МВФ схвалив виділення Україні кредиту в розмірі 15,15 млрд дол. для скорочення дефіциту бюджету ціною болючих економічних реформ. Кредит більш ніж у сім разів перевищує квоту України, що розраховується на основі внесків країни до бюджету фонду.

Відзначимо, умови кредиту передбачають цілий ряд хворобливих економічних заходів, в тому числі скорочення дефіциту бюджету до 3,5% ВВП в 2011 р. і до 2,5% - в 2012 р. Скорочення бюджетного дефіциту потребує від української влади непопулярних рішень щодо податків, пенсій і зарплат працівників держсектора.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua