Мінекономіки ініціює удосконалення держрегулювання процедури банкрутства


Мінекономіки ініціює удосконалення держрегулювання процедури банкрутства

Міністерство економіки ініціює удосконалення державного регулювання процедури банкрутства. Про це говориться у повідомленні Мінекономіки із посиланням на розроблений міністерством проект закону "Про внесення змін до закону "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

"З метою удосконалення процедур банкрутства проект закону передбачає вирішення таких основних завдань: забезпечення пріоритетності відновлення платоспроможності підприємств в порівнянні з їх банкрутством, забезпечення балансу інтересів кредиторів і боржників, стимулювання відновлення платоспроможності підприємств в досудових (позасудових) процедурах санації", - наголошується у повідомленні.

Законопроект передбачає встановлення порядку виявлення кредиторів і їх повідомлення про порушення справи про банкрутство; обов'язкове страхування діяльності арбітражних керівників на випадок завдання збитку боржникові або його кредиторам; визначення механізмів збільшення статутного капіталу боржника; врегулювання трансграничних банкрутств.

Мінекономіки вважає, що ухвалення цього законопроекту сприятиме підвищенню ефективності взаємодії органів влади, судів у виборі оптимальних шляхів задоволення вимог кредиторів, звільненню підприємств від нагромаджених у минулому боргів, підвищенню ефективності діяльності арбітражних керівників.

Як повідомлялося, чинний закон "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" набув чинності в травні 1992 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua