0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Асоціація "ЕМА" представляє банкірам ряд нових міжбанківських проектів


16 грудня, за запрошенням ТОВ «ПриватКонсалтинг», дочірнього підприємства Приватбанку, у семінарі для банків-агентів ПриватБанку приняли участь представники Української Міжбанківської Асоціації Членів Europay International «ЕМА». На семінарі фахівці Асоціації представили ряд нових міжбанківських проектів, здійсненням яких банки члени «ЕМА» займуться в першому півріччі 2003 року.

Фахівець «ЕМА» по розвитку бізнесу Євгеній Невмержицький провів презентацію про сучасні тенденції розвитку сфери карткових розрахунків в Україні і представив найближчі проекти 2003 року:

 • Проект «Слідство» - спільний зі слідчим управлінням МВС і Верховним Судом у лютому 2003 р. семінар і круглий стіл «Взаємодія банків – наслідок у боротьбі зі злочинами в сфері платіжних карт»;

 • Проект Конференція «Українська карта 2003» - 22-25 квітня 2003 року, м. Одеса;

 • Проект «Законодавство» - розробка і супровід законопроектів стимулюючих картковий обіг в Україні, включаючи проект закону «Про кредитні бюро в Україні»;

 • Проект «Навчання» - 30 годинний інтерактивний курс віддаленого навчання через Інтернет фахівців банків і підприємств торгівлі правилам платіжних систем і процедурам прийняття карт до оплати.

  Великий інтерес аудиторії викликало питання розвитку інституту кредитних бюро і курс віддаленого навчання, яким підприємства і банки зможуть користатися уже в другому кварталі 2003року.

  Фахівець “ЕМА” з технологій, клірингу і розрахунків Оксана Кологойда представила слухачам інформацію про порядок вступу в платіжну систему, види членства, документи і процедури, що супроводжують одержання банком статусу члена системи.

  Особлива увага була приділена складанню бізнес плану і нюансам викладу маркетингової й організаційно-технологічної стратегії банку.

  Основні питання аудиторії стосувалися вимог пропонованих до банків у процесі одержання членства. Доповідач, також, підкреслила необхідність чіткого фінансового планування й осмисленого керування картковим проектом банку при роботі з міжнародними платіжними продуктами.

  Довідка

  Асоціація ЕМА, була створена 19 березня 1999р. українськими банками, членами платіжної системи Еurорау Intеrnаtіоnаl для координації розвитку ринку платіжних карт Маеstrо и Маstеrсаrd в Україні.

  Асоціація вирішує чотири головні задачі:

 • Сприяння створенню і функціонуванню системи колективної безпеки, підготовка спільних заходів щодо запобігання шахрайських дій з використанням карт, здійснення взаємодії з правоохоронними органами;

 • Представлення інтересів членів Асоціації в державних органах з питань розвитку карткових програм, юридичним питанням розвитку бізнесу, оподатковуванню;

 • Сприяння впровадженню в Україні платіжних інструментів MasterCardInternational;

 • Проведення навчання і перепідготовку співробітників банків, правоохоронних органів і торгових підприємств;

  У даний час до складу Асоціації входять 20 банків: Перший український міжнародний банк, Державний експортно-імпортний банк України, Аваль, Ощадний банк, Укрінбанк, Надра, Південний, Кредитпромбанк, Вабанк, Брокбізнесбанк, Легбанк, Кредит-Дніпро, Укрсиббанк, Морський транспортний банк, Промінвестбанк України, Український кредитний банк, Індустріалбанк, Хрещатик, Укрсоцбанк і Райффайзенбанк Україна.

  • i

   Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  Дивись також
  В Контексті Finance.ua
  Опитування