0 800 307 555
0 800 307 555

Асоціація "ЕМА" представляє банкірам ряд нових міжбанківських проектів


16 грудня, за запрошенням ТОВ «ПриватКонсалтинг», дочірнього підприємства Приватбанку, у семінарі для банків-агентів ПриватБанку приняли участь представники Української Міжбанківської Асоціації Членів Europay International «ЕМА». На семінарі фахівці Асоціації представили ряд нових міжбанківських проектів, здійсненням яких банки члени «ЕМА» займуться в першому півріччі 2003 року.

Фахівець «ЕМА» по розвитку бізнесу Євгеній Невмержицький провів презентацію про сучасні тенденції розвитку сфери карткових розрахунків в Україні і представив найближчі проекти 2003 року:

 • Проект «Слідство» - спільний зі слідчим управлінням МВС і Верховним Судом у лютому 2003 р. семінар і круглий стіл «Взаємодія банків – наслідок у боротьбі зі злочинами в сфері платіжних карт»;

 • Проект Конференція «Українська карта 2003» - 22-25 квітня 2003 року, м. Одеса;

 • Проект «Законодавство» - розробка і супровід законопроектів стимулюючих картковий обіг в Україні, включаючи проект закону «Про кредитні бюро в Україні»;

 • Проект «Навчання» - 30 годинний інтерактивний курс віддаленого навчання через Інтернет фахівців банків і підприємств торгівлі правилам платіжних систем і процедурам прийняття карт до оплати.

  Великий інтерес аудиторії викликало питання розвитку інституту кредитних бюро і курс віддаленого навчання, яким підприємства і банки зможуть користатися уже в другому кварталі 2003року.

  Фахівець “ЕМА” з технологій, клірингу і розрахунків Оксана Кологойда представила слухачам інформацію про порядок вступу в платіжну систему, види членства, документи і процедури, що супроводжують одержання банком статусу члена системи.

  Особлива увага була приділена складанню бізнес плану і нюансам викладу маркетингової й організаційно-технологічної стратегії банку.

  Основні питання аудиторії стосувалися вимог пропонованих до банків у процесі одержання членства. Доповідач, також, підкреслила необхідність чіткого фінансового планування й осмисленого керування картковим проектом банку при роботі з міжнародними платіжними продуктами.

  Довідка

  Асоціація ЕМА, була створена 19 березня 1999р. українськими банками, членами платіжної системи Еurорау Intеrnаtіоnаl для координації розвитку ринку платіжних карт Маеstrо и Маstеrсаrd в Україні.

  Асоціація вирішує чотири головні задачі:

 • Сприяння створенню і функціонуванню системи колективної безпеки, підготовка спільних заходів щодо запобігання шахрайських дій з використанням карт, здійснення взаємодії з правоохоронними органами;

 • Представлення інтересів членів Асоціації в державних органах з питань розвитку карткових програм, юридичним питанням розвитку бізнесу, оподатковуванню;

 • Сприяння впровадженню в Україні платіжних інструментів MasterCardInternational;

 • Проведення навчання і перепідготовку співробітників банків, правоохоронних органів і торгових підприємств;

  У даний час до складу Асоціації входять 20 банків: Перший український міжнародний банк, Державний експортно-імпортний банк України, Аваль, Ощадний банк, Укрінбанк, Надра, Південний, Кредитпромбанк, Вабанк, Брокбізнесбанк, Легбанк, Кредит-Дніпро, Укрсиббанк, Морський транспортний банк, Промінвестбанк України, Український кредитний банк, Індустріалбанк, Хрещатик, Укрсоцбанк і Райффайзенбанк Україна.

  • i

   Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  Опитування
  Топ новини
  Обговорюють

  Читають

  В Контексті Finance.ua