Україна може перейти на рублі при розрахунках з Росією


Україна може перейти на рублі при розрахунках з Росією

На засіданні Комітету з питань економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії може бути розглянуте питання взаєморозрахунків України і Росії в рублях в торговельно-економічній співпраці. Про це сказав прем'єр-міністр України Микола Азаров в інтерв'ю РИА "Новости".

"Росвя ставила нам питання рублевих розрахунків - ми могли б і цієї теми торкнутися. Співпраця у фінансовій сфері - тема, гідна обговорення", - зазначив Азаров.

Він повідомив, що до підписання підготовлено більше десятка документів. "Всі вони досить важливі, але ми хотіли б зосередитися, перш за все, на умовах постачань природного газу до України в 2011 році, умовах транзиту. Ми вважаємо, що на такій зустрічі необхідно повернутися до теми нашої співпраці в газовій сфері", - підкреслив Микола Азаров.

Нагадаємо, раніше перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв заявив, що під час засідання українсько-російської міжурядової комісії з економічних питань, яке відбудеться 27 жовтня в Києві, порушуватимуться питання відносно вартості російського газу і про зміну формули і підходу до його вартості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua