Росія запропонує Україні поміняти кукурудзу на пшеницю?


Росія запропонує Україні поміняти кукурудзу на пшеницю?

Україна може поставити в Російську Федерацію кукурудзу в обмін на продовольчу пшеницю.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив сьогодні міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк на прес-конференції в Києві.

Він повідомив, що в середу, 27 жовтня, це питання розглядатиметься на зустрічі прем`єр-міністрів України і Російської Федерації. "Наскільки мені відомо, Російська Федерація планує звернеться до нас з пропозицією розглянути експорт кукурудзи в Російську Федерацію шляхом заміщення продовольчої пшениці", - сказав міністр.

За словами Присяжнюка, в Російській Федерації обсяги зернових дозволяють задовольнити всі внутрішні потреби, але продовольчої пшениці в них набагато більше, ніж фуражного зерна. Тому можливий так званий обмін нашої кукурудзи на російське зерно. Він зазначив, що на зустрічі з міністром сільського господарства РФ була досягнута домовленість розглянути таку можливість під час зустрічі двох прем`єрів. При цьому умови залежатимуть від пропозицій російської сторони.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua