Міністр агрополітики виступає проти тимчасової відміни імпортного мита на гречку, картоплю та інші продукти


Міністр агрополітики виступає проти тимчасової відміни імпортного мита на гречку, картоплю та інші продукти

Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк виступає проти запропонованої урядом тимчасової відміни мита на імпорт згущеного молока, вершків у порошку, гранулах та інших твердих видах, вершкового масла, картоплі, жита і гречки.

Як повідомляється на урядовому веб-сайті із посиланням на міністра, на його думку, відміна мита не знизить ціну на ці продукти, оскільки в країнах, з яких вони можуть бути ввезені, вартість продовольства досить висока.

"Найбільша небезпека для нашого споживача і для нас, як аграріїв, - якщо він (споживач, - ред.) звикне до імпортних продуктів харчування", - вважає М.Присяжнюк.

Як повідомлялося, уряд України запропонував парламенту встановити до 1 червня 2011 року нульове мито на імпорт згущеного молока, вершків у порошку, гранулах та інших твердих видах, вершкового масла, картоплі, жита і гречки.

В теперішній час ввізне мито на згущене молоко, вершки в порошку і гранулах, а також в інших твердих видах, вершкове масло і картоплю (окрім насіннєвої) складає 10%, на жито і гречку - 20%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua