Потяги "фінансової письменності" обійшлись організаторам в 1 млн доларів


Потяги "фінансової письменності" обійшлись організаторам в 1 млн доларів

Два потяги "фінансової письменності", що проїхали по кількох російських містах у квітні і жовтні 2010 року, обійшлися профучастникам ринку в 1 млн доларів, близько 80% з цієї суми пішло на оплату послуг РЖД і проїзд, повідомив в п'ятницю, виступаючи на конференції за підсумками "Тижня фінансової письменності в регіонах Росії" президент Російського біржового союзу Анатолій Гавриленко.

За його словами, учасники двох тижнів фінансової письменності на собі відчули, "що таке монополія". "Робота із залізницею виявилася надзвичайно складною", - сказав він, відзначивши, що РЖД кожного разу змінювала умови з надання потягів учасникам поїздки.

Глава Федеральної служби із фінансових ринків (ФСФР) Володимир Міловидов зазначив, що потрібно подякувати РЖД за допомогу і за те, що "поїзд відбувся".

Однак Гавриленко залишився при своїй думці, що в тому вигляді, як ця допомога була представлена, "це не підтримка". "Розмов про фінансування "фінансової письменності" багато, але я пишаюся небанківськими фінансовими організаціями, які зуміли знайти мільйон доларів і першими ж в цю справу вклали. Ми, звичайно, чекаємо, коли Світовий банк вкладе кошти, але продовжуємо працювати", - сказав він.

В прес-службі РЖД утрималися від коментарів з даного питання, зазначивши, що всі вищезгадані факти необхідно перевірити.

Другий тиждень "Фінансової письменності" пройшов з 1 по 9 жовтня в Москві і кількох містах Уральського федерального округу. Окрім зустрічей із школярами і студентами, були проведені методичні семінари для викладачів шкіл і Вузів, випущена освітня література, відкриті спеціальні сайти. Два тижні "фінансової письменності", що відбулися в квітні і жовтні, охопили 14 російських міст і більше 12 тис. осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua