Сенат Франції підтримав пенсійну реформу


Сенат Франції підтримав пенсійну реформу

Сенат Франції після тритижневих дебатів схвалив пенсійну реформу, ініційовану президентом Ніколя Саркозі. За законопроект проголосували 177 сенаторів, проти - 153, дев'ять утрималися, повідомляє агентство AFP. Дебати у Сенаті тривали близько 140 годин, оскільки представники опозиції внесли близько 1200 пропозицій із поправками до проекту закону.

Через декілька днів погоджувальна комісія усуне відмінності у законопроектах, схвалені нижньою палатою парламенту Національними зборами і Сенатом. Передбачається, що остаточно закон буде ухвалений обома палатами парламенту до кінця жовтня, повідомляє агентство dpa.

Проект реформи викликав хвилю протестів у Франції. З 12 жовтня в деяких галузях почався безстроковий страйк. Профспілки оголосили про намір знову провести масові акції протесту 28 жовтня і 6 листопада.

Французи виходять на пенсію у 60 років, якщо вони платили пенсійні відрахування протягом 40,5 років, і в 65 років, якщо платили відрахування менше цього терміну. Уряд має намір підвищити планку, відповідно, до 62 і 67 років. Крім того, необхідний термін виплати відрахувань до 2018 року складе 42 роки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua