Австрія хоче знизити дефіцит бюджету до 3,2% ВВП


Австрія хоче знизити дефіцит бюджету до 3,2% ВВП

Австрія планує підвищити податки на банки, бензин і цигарки і скоротити витрати в тому числі і пенсійні виплати, щоб скоротити дефіцит бюджету на 2,8 млрд євро (3,9 млрд дол.) у наступному році і довести його до 3,2% від ВВП. Про це повідомляє Bloomberg.

Канцлер уряду Вернер Файман ознайомив пресу з затвердженим бюджетним планом, який передбачає дотримання європейськї 3-процентної стелі дефіциту вже в 2011 р. План включає в себе додаткові податкові надходження в 1,2 млрд євро в 2011 р., у тому числі 500 млн євро від Леві банку і 400 млн євро від підвищення податків на бензин і 1,6 млрд євро скорочення витрат.

"Цей бюджет гарантує стабільний соціально збалансований курс", - сказав Файман.

ВВП Австрії може зрости на 2% цього року і 1,9% в 2011 р., повідомляє Інститут економічних досліджень. Прискорення економічного зростання і більш високі податкові надходження є основними причинами того, що Австрія буде скорочувати свій дефіцит швидше, ніж очікувалося. За бюджетному планом дефіцит повинен знизиться до 2,9% ВВП в 2012 р. і 2,5% в 2013 р. Цього року він прогнозується на рівні 4,7%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua