Частка прострочених кредитів в Україні у вересні збереглась на рівні 11,6%


Частка прострочених кредитів в Україні у вересні збереглась на рівні 11,6%

Частка простроченої заборгованості із кредитів в Україні у вересні 2010 року збереглася на рівні 11,6% від загальної суми виданих кредитів, повідомляється на веб-сайті Національного банку України (НБУ).

За даними Нацбанку, в абсолютному вираженні обсяг простроченої кредитної заборгованості за минулий місяць зріс на 1,5% - до 86,507 млрд грн., а з початку року - на 23,7%, або на 16,572 млрд грн.

Як повідомлялося, за 2009 рік проблемна заборгованість в країні, збільшуючись щомісячно, зросла в 3,9 рази - до 69,935 млрд грн., або 9,4% від загальної суми кредитів.

У повідомленні НБУ також вказується, що сукупний зареєстрований статутний капітал банків країни у вересні виріс на 4,5% (з початку року на 17,4%) - до 139,959 млрд грн.

Частка іноземного капіталу в сукупному статутному капіталі банків за підсумками вересня зросла на 3,7 відсоткового пункту - до 39,5% (на початок року - 35,8%).

При цьому загальна кількість банків, що діють в країні, з іноземним капіталом у вересні збільшилася на одну установу, до 53. Кількість банків із 100%-им іноземним капіталом не змінилося - в країні працюють 20 таких кредитно-фінансових установ.

В цілому, за даними НБУ, на 1 жовтня в Україні діяло 176 банків із 195 зареєстрованих: 18 банків знаходилися у стадії ліквідації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua