Точка зору: Бюджет недоотримає 20 мільярдів


Точка зору: Бюджет недоотримає 20 мільярдів

Недонадходження до державного бюджету 2010 року складуть за підсумками року 20 мільярдів гривень. Таку думку під час засідання опозиційного Кабміну висловив народний депутат від фракції БЮТ Андрій Сенченко.

Він зазначив, що ці дані свідчать про те, що уряд повинен піти у відставку.

За його словами, реальні цифри говорять про те, що за 9 місяців поточного року митні недонадходження до держбюджету склали 4 млрд. грн., в той час, як від податкових платежів бюджет недоотримав 4,9 млрд грн. "І тому загроза реальних недонадходжень до бюджету по підсумку року складає 20 млрд грн. Це означає, що будуть надофінансовані соціальні програми", - зазначив депутат.

Крім того, за його словами, за 7 місяців поточного року істотно збільшився дефіцит бюджету. За даними політика, ця цифра складає 27,7 млрд грн., тоді як при Юлії Тимошенко ця цифра становила за аналогічний період 16,4 млрд грн. "Дефіцит бюджету істотно збільшився, в першу чергу, через випуск цільових облігацій для повернення ПДВ", - вважає Сенченко.

Більше того, він зазначив, що на сьогоднішній день сума переплат податків "фантастична", і за 7 місяців вона збільшилась на 305 млн грн..

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua