Крим, Київ і Донбас - лідери із боргів по зарплаті


Крим, Київ і Донбас - лідери із боргів по зарплаті

Заборгованість із заробітної плати в Україні з початку року зменшилась на 700 мільйонів гривень. Про це заявив в інтерв'ю журналу "Профіль" заступник генпрокурора Віктор Занфіров.

"На початку року заборгованість в цілому по країні складала 1,9 мільярда гривень. На початок жовтня вона зменшилась до 1,2 мільярдів. Як бачите, різниця істотна. І в цьому чимала заслуга прокуратури", - зазначив Занфіров.

За його словами, більші борги із зарплати все ще числяться за підприємствами в Криму, Києві і Донецькій області. Серед лідерів - Міністерство промислової політики. Там найбільша заборгованість. "Хоча вона є скрізь: у Міністерстві транспорту, регіонального розвитку і будівництва, вугільної промисловості, у справах сім'ї, молоді і спорту, аграрної політики, а також Фонді держмайна. За матеріалами прокурорських перевірок до відповідальності притягнено більше семи тисяч посадових осіб. У тому числі, Держкомітетом телебачення і радіомовлення покарані директори двох державних видавництв-боржників", - пояснив Занфіров.

Заступник генпрокурора також заявив, що всього за фактами порушень законодавства про охорону праці органи прокуратури порушили більше двох тисяч кримінальних справ, майже 90% з них направлено до суду

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua