Порошенко робить широкий жест - на 140 метрів і ціною в 50 мільйонів


Порошенко робить широкий жест - на 140 метрів і ціною в 50 мільйонів

У Вінниці в рамках реконструкції верхньої і нижньої набережної уздовж Південного Бугу до кінця 2011 року буде встановлено найбільший у Європі фонтан вартістю майже 20 млн. грн.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив засновник добродійного фонду Петро Порошенко 21 жовтня у Вінниці.

За його словами, в рамках реалізації добродійного проекту з комплексної перебудови набережної у Вінниці буде встановлено найсучасніший і найбільший у Європі фонтан. "Я переконаний, що цей фонтан стане символом Вінниці. Він матиме 60 метрів у висоту, 140 метрів розльоту. Сюди приходитимуть вінничани і гості міста, щоб побачити цей унікальний об`єкт", - сказав Порошенко.

Він відзначив, що загальна вартість всіх робіт перевищить 50 млн. грн.

"Тут будуть два найбільші і найкращі дитячі майданчики, куди б можна було прийти, і тут ніхто б не палив, не торгував алкоголем, не заробляв гроші", - сказав Порошенко.

За його словами, у правлінні фонду спочатку було вирішено інвестувати гроші у той об`єкт, яким потім зможе користуватися кожен вінничанин. "Не можна жити тільки виробничими показниками, потрібно давати можливість людям подивитися на щось прекрасне", - додав Порошенко.

Як повідомляв УНІАН, план реконструкції передбачає будівництво верхньої і нижньої набережної уздовж річки Південний Буг завдовжки 700 м, реконструкцію аванкамери насосної станції, розчищання річки уздовж набережної і впорядкування довколишньої території загальною площею 16,5 тис. кв. м.

Фонд Порошенко працює вже більш як 10 років. У містах України фонд, зокрема, встановлює дитячі майданчики, бере участь у відновленні православних храмів і відродженні християнських святинь, а також бере активну участь у програмі "Зігрій любов`ю дитину", в рамках якої 11 багатодітних сімей Вінниччини одержали матеріальну допомогу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua