Тролейбуси об'їхали суд


Тролейбуси об'їхали суд

Корпорація "Богдан" розпочала постачання за контрактом з Міністерством житлово-комунального господарства Автономної республіки Крим (АРК) (МінЖКГ) - до кінця року підприємству "Кримтролейбус" має надійти 61 тролейбус, розповіло високопоставлене джерело в міністерстві. "В четвер прийшов перший тролейбус, сьогодні і завтра отримаємо ще декілька одиниць", - зазначив співрозмовник. За його словами, міністерство вже перерахувало частину суми за договором.

Результати конкурсу із закупівлі 61 тролейбуса в МінЖКГ оголосили 2 вересня: переможцем стала корпорація "Богдан". Проте договір з компанією не був підписаний, оскільки підсумки тендеру оскаржив Львівський автобусний завод. За його зверненням Антимонопольний комітет (АМКУ) 8 вересня припинив процедуру закупівлі, а в минулий понеділок зобов'язав МінЖКГ відмінити її.

Але в міністерстві не мають наміру відмовлятися від проведення закупівель. 22 вересня МінЖКГ домоглось відміни рішення АМКУ про призупинення процедури закупівлі в Окружному адміністративному суді АРК. Суд також зобов'язав міністерство укласти договір з переможцем тендеру. "8 жовтня ми подали апеляцію на рішення Окружного адміністративного суду Криму і вважаємо закупівлю транспорту у 'Богдана' незаконною", - заявив заступник начальника юридичного департаменту Лазу Юрій Терновий. Ще одну апеляційну скаргу подав АМКУ, повідомили в комітеті. У Окружному адміністративному суді АРК уточнили, що отримали апеляції від АМКУ і ЛАЗу 7 і 11 жовтня і 14 жовтня передали їх до Севастопольського апеляційного суду.

Тим не менш Севастопольський суд так і не почав апеляційне провадження - 12 жовтня він закрив справу, і рішення суду першої інстанції набуло чинності, говорять у МінЖКГ. Отримати коментар апеляційного суду не удалося. Джерело в АМКУ говорить, що, за інформацією комітету, 5 жовтня апеляцію до цього ж суду подала компанія "Хюндай Трак" (дистриб'ютор "Богдан"), а потім забрала заяву. "На цій підставі апеляційний суд закрив справу, що дозволило МінЖКГ почати закупівлі тролейбусів", - стверджує співрозмовник. В АМКУ обіцяють оскаржити рішення апеляційного суду у Вищому адміністративному суді.

Якщо апеляції ЛАЗу та АМКУ дійсно не були розглянуті, суд не міг закрити справу, вважає партнер юридичної фірми "Ільяшев і партнери" Роман Марченко. "Якщо рішення апеляційної інстанції було прийняте з процесуальними порушеннями, в АМКУ є можливість відмінити його в касаційному порядку", - говорить партнер юридичної фірми Magisters Олексій Резников. Крім того, на думку пана Марченка, ЛАЗ може заблокувати закупівлю тролейбусів, подавши позов до господарського суду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua