Держкомпідприемництва погодило спрощення реєстрації фермерського господарства


Держкомпідприемництва погодило спрощення реєстрації фермерського господарства

Держкомпідприемництва погодило представлений Мінагрополітики законопроект, що спрощує процедуру реєстрації фермерського господарства і який скорочує кількість дозвільних документів, необхідних для початку підприємницької діяльності в галузі сільського господарства. Про це повідомили в прес-службі відомства.

"Якщо раніше бажаючий створити фермерське господарство повинен був пройти відбір у професійній комісії з питань створення фермерських господарств, склад якої формувався районною або міською радою, то після прийняття законопроекту згадана норма буде виключена", - говориться в повідомленні.

Як відзначили в прес-службі, громадяни, зацікавлені в розвитку власного фермерського господарства, повинні будуть подати клопотання про виділення їм земельної ділянки і документи про наявність досвіду роботи в сільському господарстві або необхідну сільськогосподарську освіту.

Такі зміни, на думку фахівців, поліпшать умови для початку виробництва сільгосппродукції та розвитку фермерського господарства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua