У Мінтрансі здивовані заявою КРУ


У Мінтрансі здивовані заявою КРУ

Перший віце-прем'єр Андрій Клюєв запевнять, що міністр транспорту і зв'язку України Костянтин Єфименко давав дозвіл на роботу контрольно-ревізійного управління в Одеському порту. Про це він заявив на прес-конференції, коментуючи на прохання журналістів заяви керівника ГоловКРУ Петра Андрєєва, що Єфименко перешкоджав роботі контролюючих органів.

"Однозначно, там, де є розкрадання, там керівники мають бути покарані, ті хто ці розкрадання здійснював. Звичайно, правоохоронні органи зобов'язані будуть там працювати. І вони будуть працювати", - зазначив Андрій Клюєв

Що стосується інформації ГоловКРУ про те, що Міністр транспорту та зв'язку Єфименко перешкоджав роботі контролюючих органів на окремих підприємствах, А.Клюєв підкреслив: "Я знаю, що підписаний наказ міністра Єфименка про те, щоб допустити КРУ до Одеського порту... Там, де КРУ виявляє факти порушень, акти автоматично передаються до правоохоронних органів, і вже вони займаються безпосередньо за кожним фактом, кожним підприємством і керівником".

Нагадаємо, сьогодні в ході прес-конференції голова ГоловКРУ Андрєєв заявив, що вважає за доцільне звільнення Єфименка за перешкоджання ревізійним перевіркам підприємств із сфери управління Мінтрансзв'язку. "Я ніяк не можу змиритися з тим, що міністр, який відповідає за діяльність своєї вертикалі, (у випадках) коли керівник підприємства, йому підвідомчого, не допускає контролюючий орган на ревізію, не приймає абсолютно ніяких заходів. І я вважаю, що він разом з ними тоді сидить в одних і тих же схемах, і цього міністра не повинно бути в уряді", - зазначив голова ГоловКРУ. За його словами, на найближчому засіданні уряду він планує доповідати про відповідну проблему.

1 жовтня контрольно-ревізійне управління, за результатами аудиту діяльності уряду Юлії Тимошенко, виявило порушень на суму майже 53 мільярда гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua