349
Суд відмовив Ватикану розморозити банківські рахунки
Італійський суд відмовився розморожувати банківські рахунки Ватикану на загальну суму в 23 мільйони євро. Про це повідомляє агентство Reuters. Про размороження рахунків просив сам Ватикан.
Полиція Італії заарештувала кошти на рахівницях Ватикану 21 вересня. Держава, яка розташовується усередині Риму, була запідозрена у відмиванні коштів. Під підозру потрапили два перекази - до німецького J.P.Morgan Frankfurt та італійського Banca del Fucino.
Reuters зазначає, що зараз поліція також розслідує появу 300 тисяч євро на рахівницях в UniCredit, а також операцію зі зняття 600 тисяч євро з відділення банку Intesa SanPaolo.
В самому Ватикані вважають, що замороження коштів пов'язане із непорозумінням. Крім того, в офіційному ЗМІ італійських єпископів, в газеті Avvenire, дії італійської поліції названі "образливими і нез'ясовними".
Функції банка у Ватикані виконує Інститут релігійних справ (Instituto per le Opere di Religione, IOR). Він був заснований у 1942 році.
За матеріалами: Лента.РУ
Поділитися новиною
Також за темою
Які проблеми виникають у пошукачів роботи та які наслідки
Литва виділила понад 14 млн євро на відновлення України
Microsoft представила власний чіп для прискорення ШІ — деталі (фото)
Samsung показала новий бездротовий зарядний пристрій
День фінансів: декларації та іпотека 3% для військових, допомога ВПО
Wizz Air оголошує про два нові напрямки з аеропорту Ясси (рейси, терміни)
