Норму про секонд-хенд викреслили із проекту Податкового кодексу


Норму про секонд-хенд викреслили із проекту Податкового кодексу

Питання про секонд-хенд буде вилучено із Податкового кодексу і включено в окремий документ. Про це під час брифінгу у Верховній Раді сказав голова Комітету ВР із питань митної і податкової політики Віталій Хомутинник.

"Заявлялося, що секонд-хенд буде заборонений. Це абсолютна неправда. Були дві пропозиції до Податкового кодексу, які нібито ввели цю заборону. Перша пропозиція - єдиний митний тариф - перераховувати секонд-хенд не на вагу, а поштучно. Друга пропозиція стосується "спрощенців", аби вони не могли торгувати секонд-хендом.

Ми і першу, і другу пропозиції погодили і викреслили із Податкового кодексу, а також віднесли до окремого питання, яке повинне розглядатися в окремому митному законодавстві", - підкреслив Хомутинник.

"Відносно секонд-хенду ми залишаємо його "на вагу" (одиниця виміру товару, - ред.), тобто після кілограмів, і викреслюємо цю норму із податкового законодавства, оскільки це взагалі не стосується Податкового кодексу. Буде окремий закон, який розглядатиметься окремо", - додав він.

Хомутинник також зазначив, що "спрощенцям" надана можливість торгувати секонд-хендом, так само як і іншим товаром.

"Ми надали можливість "спрощенцям" торгувати секонд-хендом так само, як вони можуть торгувати китайським товаром або будь-яким іншим, який, можливо, не краще і не гірше", - сказав Хомутинник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua