Рада ввела "єдине вікно" під час реалізації інвестпроектів


Рада ввела "єдине вікно" під час реалізації інвестпроектів

Верховна Рада ввела так званий принцип "єдиного вікна" під час реалізації інвестиційних проектів.

За прийняття в другому читанні відповідного законопроекту №7032 проголосували 298 депутатів при мінімально необхідних 226.

"Метою прийняття законопроекту є максимальне спрощення для суб'єктів інвестиційної діяльності порядку одержання послуг, пов'язаних із підготовкою й реалізацією інвестиційних проектів, шляхом введення принципу "єдиного вікна", - підкреслюється в пояснювальній записці до проекту закону.

Закон, зокрема, передбачає покладання на спеціальний уповноважений орган функцій взаємодії із суб'єктами надання адміністративних і господарських послуг для спрощення порядку одержання послуг інвесторами, які реалізують інвестпроекти.

Таким уповноваженим органом Рада визначила регіональні центри інвестицій і розвитку.

Уповноважений орган буде забезпечувати направлення наданих потенційним інвестором документів суб'єктам надання адміністративних і господарських послуг, а також забезпечувати видачу інвесторові комплекту документів, який надає право на реалізацію інвестпроекту.

Уповноважений орган за погодженням з інвестором буде також розробляти оперативний план дій з підготовки інвестпроекту до реалізації.

Як повідомляло агентство, у травні 2009 року Рада відмовилася ввести принцип "єдиного вікна" під час державної реєстрації суб'єктів господарювання і взяття їх на облік у відповідних органах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua