Уряд Росії продасть 900 підприємств за 5 років


Уряд Росії продасть 900 підприємств за 5 років

Уряд Росії затвердив план приватизації близько 900 підприємств протягом найближчих п'яти років. Про це заявив перший віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов. Держава розраховує отримати від продажу активів близько 1,8 трильйонів рублів.

Шувалов додав, що, зокрема, в 2011-2013 роках держава збирається зменшити російського Центробанку у Сбербанку РФ до контрольної. Крім того, в 2013-2105 роках інвесторам буде запропоновано купити пакет в Російських залізниць розміром 25 відсотків мінус 1 акція.

До списку підприємств, що підлягають приватизації, також входить найбільша російська нафтова компанія "Роснефть". Передбачається, що в 2013-2015 роках держава знизить свій пакет до 50 відсотків плюс одна акція. Згодом уряд Росії взагалі планує відмовитися від контролю за "Роснефтью".

Крім того, уряд РФ пропонує продати по 25 відсотків акцій Россельхозбанка і ВТБ. Останні реалізовуватимуться в два етапи: у 2011 році буде приватизовано 10 відсотків, а в 2012-м - ще 15 відсотків.

До 2013 року Росія знизить свою частку нижче контрольної і в "Совкомфлоте". Під питанням знаходиться продаж контрольного пакету акцій "Аерофлоту".

В той же час, деякі держпідприємства, включаючи "Транснефть", "Зарубежнефть" і АИЖК до списку активів, що приватизуються, доки не потрапили, зазначив Шувалов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua