ФДМ зобов'язав повернути Григоришину 400 млн гривень до 24 грудня


ФДМ зобов'язав повернути Григоришину 400 млн гривень до 24 грудня

Фонд державного майна підписав з компанією "Фрунзе-Флора" мирову угоду, за якою фонд зобов'язався до 24 грудня 2010 року повернути компанії 400 млн. гривень застави, перерахованої для участі у приватизації Одеського припортового заводу (Одеська область). Про це повідомило поінформоване джерело.

За його словами, мирову угоду було підписано 30 вересня, а в другій декаді жовтня затверджено Господарським судом Києва.

За угодою, ФДМ у жовтні перерахує "Фрунзе-Флорі" 140 млн. гривень, в листопаді - 130 млн. гривень і в грудні (до 24 числа) - ще 130 млн. гривень.

Нагадаємо, у вересні 2009 року ФДМ провів конкурс з продажу ОПЗ, в якому взяли участь компанії "Нортіма" (Київ), "Фрунзе-Флора" (Київ) і "Азот-сервіс" (Росія).

Виграла конкурс "Нортіма", проте ФДМ відмовився визнати її переможцем, вважаючи остаточну ціну заниженою унаслідок політичних обставин.

Потім відомство повернуло внесені для участі в конкурсі кошти "Азот-сервісу", а київські компанії вимагають їх повернення у судовому порядку.

Зокрема, в грудні 2009 року Госпсуд Києва зобов'язав ФДМ повернути заставу "Фрунзе-Флорі", а в березні Київський апеляційних Госпсуд підтвердив законність цього рішення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua