Чехія не зволікатиме з рішенням щодо екстрадиції Данилишина


Чехія не зволікатиме з рішенням щодо екстрадиції Данилишина

Питання про екстрадицію колишнього міністра економіки України Богдана Данилишина має бути вирішене найближчим часом. Про це повідомила радіо "Свобода" прес-секретар поліції Чеської Республіки Павла Копецкі.

Вона відзначила, що Данилишина затримали увечері 18 жовтня. За її словами, питання про екстрадицію колишнього українського чиновника має бути вирішене найближчим часом.

"В картці міжнародного розшуку було вказано, що громадянин підозрюється в злочині, а саме в порушенні чинного законодавства під час управління чужим майном, яке було здійснено в 2007 році. Незабаром має бути вирішено, чи буде він переданий до України в руки української юстиції", - сказала вона.

Нагадаємо, 18 жовтня Данилишина затримали на території Чехії. Богдан Данилишин звинувачується в скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 364 "зловживання владою або службовим становищем" Кримінального кодексу України.

Генеральна прокуратура України вже звернулася до Чехії із запитом про екстрадицію колишнього міністра економіки.

Згідно з даними ГПУ, використовуючи свій службовий статус і порушуючи передбачені законодавством вимоги, Данилишин допомагав товариствам з обмеженою відповідальністю здійснювати закупівлі. В результаті його дії спричинили збитки державі на суму 13,9 мільйона гривень.

В серпні 2010 року Данилишин був оголошений у внутрідержавний, міждержавний і міжнародний розшук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua