Чиновників хочуть зобов'язати декларувати витрати


Чиновників хочуть зобов'язати декларувати витрати

Перший заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова виступає за включення до проекту Податкового кодексу при його доопрацюванні до другого читання у Верховній Раді норми про введення декларування витрат чиновниками.

Про це вона сказала в ефірі телеканалу ICTV.

"Зараз йде обговорення, додавання, коментарі до Податкового кодексу. І ось якраз норма, пов'язана з можливістю декларування витрат, а не лише доходів, обговорюється зараз для включення до Податкового кодексу. І на мій погляд, ця норма була б дуже корисною", - сказала перший заступник голови Адміністрації.

Акімова вважає, що введення декларування витрат сприяло би боротьбі з корупцією.

Вона заявила, що сьогоднішня влада не лише декларує, але веде реальну боротьбу із корупцією, підкресливши, що такі кроки, як ухвалення закону про державні закупівлі, скорочення кількості дозвільних процедур, спрямовані на боротьбу із корупцією.

На думку Акімової, одна з основних проблем, що породжують корупцію в Україні, - надмірні повноваження чиновників, а також роздутий бюрократичний апарат.

"Нам потрібно підрубати корінь корупції. Цей корінь - у величезних правах, практично безмежних правах з боку чиновників... З боку всіх чиновників, які мають право вирішити або не вирішити", - сказала вона.

Акімова прогнозує, що реальні результати дій влади із дерегуляції економіки бізнес зможе відчути через 6-7 місяців.

Нагадаємо, начальник Головного управління державної служби Тимофій Мотренко допускає введення обов'язкового декларування вищими чиновниками своїх витрат із 2011 року.

Прем'єр-міністр Микола Азаров прогнозує прийняття Радою Податкового кодексу до 11 листопада.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua