Азаров: Держбюджет на 2011 рік буде прийнятий не пізніше 10 грудня


Азаров: Держбюджет на 2011 рік буде прийнятий не пізніше 10 грудня

Закон про державний бюджет України на 2011 рік буде прийнятий не пізніше 10 грудня поточного року. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров в ефірі Херсонської обласної телерадіокомпанії.

Він підкреслив, що прийняття бюджету залежить від прийняття Податкового кодексу, на базі якого він має бути розроблений. "Нас зараз затримує лише одна обставина - це прийняття Податкового кодексу. Як тільки буде прийнятий Податковий кодекс, відразу ж уряд подасть до парламенту бюджет. Він буде прийнятий, як я думаю, не пізніше за 10 грудня. Це дасть можливість всім областям, районам, містам прийняти до нового року свої бюджети для того, аби ми з 1 січня розпочали життя із новим бюджетом", - сказав М.Азаров.

Як повідомлялося, 23 вересня ц.р. в ефірі Першого національного телеканалу прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Податковий кодекс у Верховній Раді необхідно прийняти до кінця жовтня аби в листопаді уряд представив проект держбюджету на 2011 рік, розроблений на підставі цього кодексу, і до кінця року були прийняті всі місцеві бюджети.

Нагадаємо, проект Податкового кодексу України був прийнятий Верховною Радою в першому читанні 7 жовтня 2010 року. За словами голови Верховної Ради України Володимира Литвина, парламент має намір розглянути в другому читанні проект Податкового кодексу 4 листопада.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua