ЄБРР запропонував співфінансувати приватизацію "Укртелекому"


ЄБРР запропонував співфінансувати приватизацію "Укртелекому"

Європейський банк реконструкції і розвитку готовий взяти участь в співфінансуванні приватизації 92,79% акцій ВАТ "Укртелеком". Про це повідомив перший віце-президент ЄБРР Варел Фрімен.

"Ми можемо допомогти потенційним покупцям ("Укртелекому" - ред.) профінансувати приватизацію і взяти участь в пайовому фінансуванні в консорціумі, який переможе", - сказав він.

Перший віце-президент ЄБРР зазначив, що банк готовий працювати зі всіма учасниками приватизації і не віддає переваги якомусь із них.

"Загалом і в цілому я можу заявити, що ми готові обговорювати і пропонувати нашу допомогу, але ми не погодимося на якісь ексклюзивні умови до того, як буде обраний переможець", - додав він.

В той же час Фрімен підкреслив, що ЄБРР візьме участь в співфінансуванні приватизації "Укртелекому" лише за умови її проведення на відкритій і конкурентній основі.

"Все це можливо за умови, що цей бізнес знаходиться у сфері наших інтересів і що процес приватизації буде справедливим, відкритим і проведений на конкурентній основі. І, звичайно, за умови, що переможець в нас матиме потребу", - підсумував перший віце-президент ЄБРР.

Нагадаємо, Фонд держмайна 13 жовтня оголосив конкурс з продажу на аукціоні тих, що належать державі 92,79% акцій ВАТ "Укртелеком". Конкурс відбудеться 28 грудня, стартова ціна пакету складе 10,5 млрд. грн..

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua