Експерт: Скасування повернення ПДВ зернотрейдерам в Україні знівелює шанси на підвищення закупівельних цін


Експерт: Скасування повернення ПДВ зернотрейдерам в Україні знівелює шанси на підвищення закупівельних цін

Скасування повернення ПДВ зернотрейдерам в Україні знівелює шанси на підвищення закупівельних цін на зерно у аграріїв. Таку думку на прес-конференції висловив голова Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України Іван Томич, передає кореспондент РБК-Україна.

"Проблематичний крок - це те, що знімається повернення ПДВ компаніям, які експортують зерно. Це означає, що завідома, на довгу перспективу, на 20% ціна на зерно буде занижена трейдерами. Трейдери в тій ситуації не постраждають, а постраждають найбільше товаровиробники", - заявив І.Томич. За словами І.Томича, це перекреслює можливість підняття цін у товаровиробників. Експерт також пропонує зменшити податкове навантаження для особистих селянських господарств.

"Цілком спеціальні режими ми пропонуємо замінити на єдиний земельний податок. І урівняти всі форми господарювання щодо норм відрахування. На сьогодні діють різні податкові навантаження відносно різних форм господарювання", - повідомив І.Томич. За словами І.Томича, така ситуація ускладнює адміністрування податків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua