У Азарова невдоволені Києвом: працював у негативному режимі


У Азарова невдоволені Києвом: працював у негативному режимі

Заступник міністра Кабінету міністрів Юрій Аністратенко розкритикував представників столичної влади, що останніми роками керували містом, за бездіяльність в питанні модернізації водно-каналізаційного господарства Києва, а саме - об'єктів Бортницької станції аерації.

"Я б хотів зазначити, що Київ в цьому плані до цього періоду працював у негативному режимі. У Запоріжжі станції працювали набагато краще. Досить нагадати, що проект був чотири роки (тому) розроблений і три роки він знаходився в бездіяльності. Устаткування було куплене, і воно просто лежало тут", - підкреслив Ю.Аністратенко.

Він також повідомив, що до кінця місяця, завдяки активізації влади Києва, очікується закінчення робіт із підсипання полів для мулу. "Після цього поля зможуть збирати мул протягом 5 років, а це означає, що є можливість технічно і економічно підготуватися по насосних, компресорних, очисних спорудах. обто, є резерв в Києва п'ять років - правильно підійти до тенденції очищення, правильно підійти і вирішити проблему", - зазначив заступник міністра Кабінету міністрів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua