Україна ввела квоти на експорт зерна і гречки


Україна ввела квоти на експорт зерна і гречки

Україна ввела квоти на експорт зерна і гречки. Відповідну постанову Кабінету міністрів України від 4 жовтня 2010 р. № 938 "Про встановлення обсягів квот на окремі види сільськогосподарської продукції, експорт якої підлягає ліцензуванню до 31 грудня 2010р." розміщено на урядовому сайті.

Документом встановлені квоти на експорт пшениці і суміші пшениці та вівса (меслину), полба в об'ємі 0,5 млн. тонн, кукурудзи - 2 млн. тонн, ячменю - 0,2 млн. тонн і іржі - 1 тис. тонн. Крім того, квоти на експорт гречки встановлена в обсязі 1 тис. тонн. Квоти введені строком до 31 грудня 2010 р.

Зазначається, що постанова набуває чинності з дня публікації. Документом затверджений також порядок видачі ліцензії на експорт вказаної продукції і розподілу квот.

Розподілення квот здійснюється на підставі заявки, поданої Мінекономіки суб'єктом господарської діяльності за встановленою міністерством формою, впродовж 15 календарних днів після публікації на офіційному веб-сайті Мінекономіки інформації про початок реєстрації заявок. Разом із заявкою суб'єкт господарської діяльності подає висновки Мінагрополітики про наявність у нього обсягу сільськогосподарської продукції, зазначеного у заявці, і можливості її експортувати.

Загальний обсяг квот розподіляється комісією пропорційно обсягам, зазначеним у висновках Мінагрополітики. Нерозподілений обсяг квот підлягає повторному діленню.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua