Курятина із США повертається до Росії


Курятина із США повертається до Росії

Федеральна служба із ветеринарного та фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) дозволила імпортувати до Росії м'ясо птиці 18 американським підприємствам. Таке рішення було прийняте за підсумками вибіркової перевірки 33 компаній із США, говориться у повідомленні прес-служби відомства.

"Відносно 18 із проінспектованих 33 підприємств є лише окремі незначні зауваження. Всі ці 18 підприємств будуть рекомендовані для включення до переліку підприємств, які можуть здійснювати постачання продукції до Російської Федерації", - наголошується у прес-релізі.

Відносно інших восьми підприємств рішення буде прийнято після отримання додаткової інформації "про системи забезпечення безпеки вироблюваної продукції і систем її контролю" і аналізу цих даних.

"Відносно 5 інших підприємств було повідомлено, що на них виявлено значні недоліки, наявність яких не дозволяє здійснювати постачання продукції з цих підприємств до Російської Федерації", - говориться у повідомленні.

1 січня 2010 року в Росії набули чинності санітарні правила, які забороняють ввезення і реалізацію м'яса птиці, обробленого хлором. Під забороною виявилася вся курятина, що постачається на ринок РФ із США. Дані норми були прийняті в рамках підписаної раніше президентом Дмитром Медведєвим доктрини продовольчої безпеки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua