Туреччина має намір відмовитися від співпраці з МВФ


Туреччина має намір відмовитися від співпраці з МВФ

Туреччина не потребує фінансової підтримки Міжнародного валютного фонду, - таку заяву зробив лідер правлячої партії Cправедливості і розвитку прем'єр міністр Реджеп Ердоган:

- Туреччина може стояти на своїх ногах. Країна самостійно здолала світову економічну кризу, мобілізує ресурси, які вона має. Ми повністю погасимо свій борг в 2012 році і припинимо відносини з Міжнародним валютним фондом. Коли в 2003 році правляча партія Справедливості і розвитку прийшла до влади, ми успадкували борг понад 23 мільярди доларів. До теперішнього часу ми зменшили його до 6 мільярдів. А до кінця 2012 року ми повністю позбавимося від зовнішньої заборгованості, наводить його слова Радіо Свобода.

Як повідомляють ЗМІ, економіка країни, яка вийшла на п'ятнадцяте місце в світі, нині здатна окупити витрати завдяки залученню іноземного капіталу, поліпшенню інвестиційного середовища і банківським реформам.

Раніше Центральний банк країни виступав за залучення кредитів МВФ для подолання наслідків світової фінансової кризи. Проте переговори про надання чергового траншу в розмірі 25 мільярдів доларів були перервані турецьким урядом через тяжкі умови фінансування, зокрема - вимогу скоротити витрати на соціальні потреби.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua