ДПАУ налічила 5 тисяч схем ухилення від податків


ДПАУ налічила 5 тисяч схем ухилення від податків

Державна податкова адміністрація України виявила 5103 схеми мінімізації податкових зобов'язань. Порушення були виявлені під час перевірок в січні-вересні цього року, повідомляє прес-служба ДПАУ.

Увага була зосереджена на контролі за підприємствами, що здійснюють діяльність в таких галузях економіки, як виробництво машин і обладнання, посередництво в торгівлі машинами, промисловим обладнанням, оптова торгівля верстатами, машинами і устаткуванням, комп'ютерами, офісною технікою, сільськогосподарською технікою.

Всього за січень-вересень 2010 року додатково нараховано 16,442 млрд гривень платежів до бюджету, що в 1,8 разу більше відповідного періоду минулого року. Також зменшено 8,794 млрд гривень негативного значення об'єкту оподаткування податком на прибуток, що на 3,854 млрд гривень більше, ніж за відповідний період 2009 року. На 4,598 млрд гривень зменшені залишки негативного значення ПДВ, який платники включають в податковий кредит, що на 753 мільйони гривень більше, ніж за січень-вересень 2009 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua