Тимошенко: Я заплатила пенсії за рахунок екологічних грошей


Тимошенко: Я заплатила пенсії за рахунок екологічних грошей

Лідер партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що нецільове використання її Кабінетом Міністрів в 2009 році коштів, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів, не можна розцінювати як злочин. Про це вона сказала в програмі "Велика політика з Євгеном Кисельовим" на телеканалі "Інтер".

За словами Тимошенко, єдиною істотною претензією до її діяльності на посаді прем'єр-міністра, яку оприлюднила американська юридична фірма Trout Cасheris за результатами аудиту діяльності очолюваного нею уряду є нецільове використання 320 млн. євро, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів за Кіотським протоколом.

"Якби мені сьогодні довелось це повторити, я б знову ці екологічні гроші направила до Пенсійного фонду, на пенсії, тому що для мене як для прем'єр-міністра в розпал кризи пенсії були найважливіші. І я хочу, щоб наступні прем'єр-міністри мали таке ж звинувачення після того, як перевернули всю бухгалтерію і знайшли лише те, що я заплатила пенсії за рахунок екологічних грошей", - сказала колишній прем'єр.

Вона також додала, що звинувачення, пов'язані з можливими корупційними схемами, за якими Міністерство охорони здоров'я під час її прем'єрства здійснювало держзакупівлі медпрепаратів, стосуються лише керівництва цього міністерства.

"Що стосується будь-яких інших питань, пов'язаних з Мінздравом, то ви знаєте, що у нас квоти розподілялися, і за цю квоту відповідав (колишній Президент Віктор) Ющенко. І як сталося так, що там виявилися люди регіоналів, а займався закупівлями сьогоднішній міністр охорони здоров'я уряду Азарова (Зиновій Митник)?" - задалася питанням вона.

Тимошенко додала, що під час її прем'єрства вона ініціювала перевірку органами прокуратури і Служби безпеки України цін, за якими здійснював держзакупівлі Мінздрав.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua