Fitch присвоїло довипуску облігацій Укрексімбанку очікувані рейтинги "B/RR4"


Fitch присвоїло довипуску облігацій Укрексімбанку очікувані рейтинги "B/RR4"

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings присвоїло довипуску облігацій Укрексімбанку на $250 млн зі ставкою 7,5%, що здійснюється через Biz Finance PLC, очікуваний довгостроковий рейтинг "B" і рейтинг зворотності активів "RR4".

Як сказано в повідомленні агентства в п'ятницю, фінальні рейтинги будуть присвоєні після отримання остаточної документації щодо випуску, яка повинна в основному відповідати отриманій раніше інформації.

Дані облігації будуть консолідовані і утворюють єдину серію з існуючою емісією обсягом $500 млн зі ставкою 8,375% і терміном погашення в квітні 2015 року.

Fitch нагадує, що Укрексімбанк має такі рейтинги: довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) "B", короткостроковий РДЕ "B", індивідуальний рейтинг "D", рейтинг підтримки "4", рівень підтримки довгострокового РДЕ "B" і довгостроковий рейтинг за національною шкалою "AA-(ukr)". Прогноз по довгостроковому РДЕ і національному довгостроковому рейтингу - "стабільний".

РДЕ, національний довгостроковий рейтинг і рейтинг підтримки Укрексімбанку зумовлені потенційною підтримкою з боку української влади у разі потреби з урахуванням того, що банк перебуває в державній власності, і його ролі в здійсненні політики держави. Рейтинги також беруть до уваги здатність української влади надавати таку підтримку, і ця здатність залишається обмеженою, що відбито в суверенному довгостроковому РДЕ на рівні "B".

Агентство також вказує, що за українським законодавством вимоги вкладників - фізичних осіб мають вищу пріоритетність, ніж інші пріоритетні незабезпечені вимоги кредиторів. До кінця першого півріччя 2010 року, згідно зі звітністю по національних стандартах бухгалтерського обліку, депозити фізичних осіб складали близько 23% бази фондування Укрексімбанку.

Згідно з даними Нацбанку України , на 1 липня 2010 року за розміром загальних активів Укрексімбанк займав друге (66,057 млрд грн.) серед 176 банків, що діяли в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Укрексiмбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua