Пенсійний фонд втратив 143 млн грн.


Пенсійний фонд втратив 143 млн грн.

Київський господарський суд розглядає позов Пенсійного фонду до ліквідатора банку "Національний стандарт".

На думку управління пенсійного фонду в Подільському районі, ліквідатор банку Юрій Журбас зробив неправомірні дії. Зокрема, він не включив до списку кредиторів Пенсійний фонд в Подільському районі з сумою зобов'язань у розмірі 144,3 млн. грн.

Нагадаємо, в травні минулого року Нацбанк ввів в "Національний Стандарт", що належав бізнесмену Павлу Борульку, тимчасову адміністрацію. Через три місяці регулятор відкликав у банку ліцензію і ініціював процедуру ліквідації. А у тимчасового адміністратора банку Георгія Шушпанова відібрав сертифікат тимчасового адміністратора "за неналежне виконання зобов'язань".

19 серпня 2009 року банк був поданий на ліквідацію. До списку кредиторів, який формується ліквідатором і подається на узгодження в НБУ, Пенсійний фонд з вимогами у розмірі 144,3 млн. грн. не потрапив.

У зв'язку з цим 31 травня цього року управління пенсійного фонду в Подільському районі звернулося в Київський госпсуд про визнання неправомірними дії ліквідатора банку Юрія Журбаса. Судова суперечка ще триває, наступне засідання суду заплановане на 21 жовтня цього року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua