У Саудівській Аравії стурбовані негативним впливом обов'язкових денних молитов на економіку


У Саудівській Аравії стурбовані негативним впливом обов'язкових денних молитов на економіку

Впливові бізнесмени Саудівської Аравії стурбовані негативним впливом обов'язкових денних молитов на економіку країни. У Саудівській Аравії (як і в усьому іншому ісламському світі) належить молитися п'ять разів на день. На час обов'язкової молитви вся комерційна діяльність припиняється і всі бізнеси закриваються.

Абдулла ель-ахмед, голова al-Bandar Group , заявив, що п’ятиразова перерва "негативно впливає на продуктивність праці й відношення до роботи" його підлеглих.

Юридичний авторитет Абдуллах ель-овейт заявив, що "не існує юридичних підстав для закриття бізнесів і магазинів п'ять разів на день".

Незважаючи на це, Комітети із Запобігання Поширення Пороку стежать за суворим дотриманням правил про молитви. Покаранням за порушення є примусове закриття магазина на добу при первинному порушенні, і на дві діби - при повторному. Крім того, людей, які тиняються вулицями під час молитов, заарештовують. За останній рік було зроблено понад 23 тисяч подібних арештів.

Ваххабітська теократія, що править королівством, наполягає на тому, що "гроші повинні бути покладені на службу релігії, а не навпаки", і що "Не можна ставиться до релігії із чисто матеріалістичної точки зору".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua