Телеканал "Інтер" змінив голову правління


Телеканал "Інтер" змінив голову правління

Головою правління АТЗТ "Українська незалежна ТБ-корпорація" (УНТК, провідний в Україні за популярністю телеканал "Інтер") призначений Ярослав Порохняк, Який раніше обіймав посаду першого заступника глави.

Як повідомила прес-служба медіагрупи "Інтер", Сергій Созановський, який очолював правління телеканалу з початку 2007 року, звільнився за власним бажанням.

Наглядова рада телеканалу також ввела до складу правління керівника студії "Квартал 95" Володимира Зеленського і одного з авторів студії Сергія Шефіра.

АТЗТ "Українська незалежна ТБ-корпорація" входить до медіагрупи U.A. Inter Mediа Group Ltd., якій опосередковано належить 61% компаній. Медіагрупі, основним акціонером якої є глава Служби безпеки України Валерій Хорошковський, також належить 90% ТОВ "КІНО-ТБ" (телеканал "Ентер Фільм"), 90% ТОВ "МУЗИКА-ТБ" (телеканал "Ентер Музика"), 60% ТОВ "Телевізійна служба інформації" (телеканал "НТН"), 100% телевізійних каналів "К1", "К2", "Мегаспорт", інформаційного агентства "Українські новини". Вона також має у своєму розпорядженні інші медіаактиви в Україні і за кордоном.

УНТК в 2009 році зменшила чистий дохід на 28,5% - до 537,51 млн грн., а її чистий збиток склав 296,603 млн грн., тоді як 2008 рік компанія завершила з прибутком 55,379 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua