Всесвітній газетний конгрес може відбутись в Україні


Всесвітній газетний конгрес може відбутись в Україні

Всесвітній газетний конгрес відбудеться в Україні в 2012 році. Таке попереднє рішення озвучив президент Всесвітньої газетної асоціації (World Association of Newspapers and News Publishers - WAN-IFRA Гевін О`Рейллі на нараді директорів WAN-IFRA під час роботи всесвітнього форуму редакторів, який проходив у Гамбурзі (Німеччина). Про це повідомили в прес-службі Асоціації незалежних регіональних видавців України.

"Ми отримали запрошення від Президента України Віктора Януковича провести в Києві Всесвітній газетний конгрес в 2012 році. Ми погодимо це питання з радою директорів протягом найближчих місяців", - повідомив він.

За інформацією прес-служби Асоціації незалежних регіональних видавців України, вже цього року в Україні побуває генеральний директор WAN-IFRA Крістоф РАЙС, який відкриє Всеукраїнський газетний конгрес 29 жовтня. У роботі конгресу візьмуть участь майже двісті перших осіб газет і мультимедійних компаній.

"Обидва конгреси, які відбудуться в Україні, - дуже важливий крок для розвитку демократії, - коментує обраний в Гамбурзі представник України в раді директорів WAN-IFRA Олександр Човган. - Принаймні, в той час, коли в політичних колах поширюються ідеї про "російський варіант", Україна повинна обрати власний шлях, вигідний для нашої країни. А без підтримки демократичної Європи цю дорогу пройти буде неможливо".

Всевсітня газетна асоціація, яка планує провести в Україні Всесвітній газетний конгрес в 2012 році, є некомерційною, недержавною організацією, яка утворена в 1948 році і представляє понад 18 тисяч видань на п'яти континентах. WAN-IFRA має статус офіційного консультанта, що представляє інтереси газетної індустрії в ЮНЕСКО, ООН і в Раді Європи.

Один з напрямів діяльності - захист і просування економічної незалежності газет як необхідної умови для цієї свободи. З приходом нової влади в 2010 році журналісти і правозахисні організації частіше заговорили про обмеження свободи слова в Україні. Президент В.Янукович заявив, що в Україні ще багато необхідно зробити для забезпечення свободи слова, зазначили в прес-службі Асоціації незалежних регіональних видавців України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua