Тігіпко - за розробку окремого податкового законодавства для підприємців-спрощенців


Тігіпко - за розробку окремого податкового законодавства для підприємців-спрощенців

Віце-прем'єр-міністр з економічних питань Сергій Тігіпко виступає за розробку окремого податкового законодавства для суб'єктів підприємництва, що користуються спрощеною системою оподаткування.

Про це Тігіпко заявив на прес-конференції в Одесі.

Він вважає, що з введенням низки реформ, закладених в новому Податковому кодексі, удасться спростити життя малому бізнесу, але для суб'єктів підприємництва, що користуються спрощеною системою оподаткування, необхідно розробити окреме законодавство.

"Для найменшого бізнесу - для спрощенців - звичайно, необхідне окреме законодавство. Визнаю, що по деяких позиціях для цієї категорії будуть погіршення. Хоча на даний момент ми спростили найскладніший для них нюанс у вигляді додаткових податків від 200 до 600 гривень, прибравши нижню планку", - сказав Тігіпко.

Він пояснив, що зараз спрощенцям необхідно платити до 600 гривень на місяць.

В той же час Тігіпко запевнив, що новий Податковий кодекс буде набагато кращим від старого, і зараз готується закон про вихід з бізнесу, який дозволить за 1 день ліквідувати компанію, яка не має податкових боргів.

Він додав, що вже знято 76% ліцензованих видів робіт, а після прийняття закону про ліцензовані види діяльності даний список скоротиться ще на 319 видів робіт.

Як повідомляло агентство, 7 жовтня Верховна Рада прийняла за основу проект Податкового кодексу Кабінету Міністрів.

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Податковий кодекс буде прийнятий в першій декаді листопада 2010 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua