У ФРН за рік з'явилися чотири нові мільярдери


У ФРН за рік з'явилися чотири нові мільярдери

Число мільярдерів в Німеччині за цей збільшилося з 99 до 103, повідомляє AFP. Сукупний стан 100 найбагатших сімей ФРН зросло на 0,6 відсотка до 287,35 мільярдів євро, що фактично дорівнює 90 відсоткам федерального бюджету на цей рік (320 мільярдів євро).

В списку німецьких мільярдерів лідирує засновник "південної" мережі магазинів-дискаунтерів Aldi-Sued Карл Альбрехт, його стан оцінюється в 17,1 мільярда євро.

На другому місці знаходяться спадкоємці брата Карла Альбрехта, Тео Альбрехта, який помер цього року, їм належить "північна" мережа магазинів-дискаунтерів Aldi-Nord. Їх стан оцінюється в 16 мільярдів євро.

Стан засновника мережі супермаркетів Lidl Дітера Шварца досяг 10,5 мільярда євро. Найбагатшою жінкою ФРН продовжує залишатися Сюзана Клаттен, яка є одним з основних акціонерів BMW (7,75 мільярда євро).

Крім того, до топ-10 німецьких мільярдерів увійшли власники концерну Oetker, а також сім'я Херц, якій належить Tchibo, і власник компанії з виробництва інструменту і кріплення Райнгольд Вюрт.

Наголошується, що найбільших збитків минулого року зазнали спадкоємці Тео Альбрехта: їх стан зменшився на 750 мільйонів. Сім'я Порше втратила 500 мільйонів і представників сім'ї Шлекер, якій належить однойменна мережа косметичних магазинів - 450 мільйонів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua