Фонд держмайна просить суд відібрати Луганськтепловоз у росіян


Фонд держмайна просить суд відібрати Луганськтепловоз у росіян

Фонд державного майна України (ФДМ) звернувся з позовом до Київського господарського суду стосовно розірвання договору купівлі-продажу державного пакету акцій "Луганськтепловозу".

Про це УНІАН повідомили в прес-службі ФДМ.

Згідно з повідомленням, також Фонд держмайна вимагає від покупця "Луганськтепловозу" - управляючій компанії "Брянский машзавод", відшкодувати неустойку за несплату у встановлений термін коштів за придбаний пакет "Луганськтепловозу" в розмірі 82 млн. грн., а також пеню в розмірі 2 млн. 177 тис. грн.

Як відзначили у фонді, причиною для подачі позову послужила несплата Брянським машзаводом заявленої ним на приватизаційному конкурсі суми за держпакет акцій "Луганськтепловозу".

За інформацією прес-служби, позов до господарського суду Києва Фонд держмайна подав 8 жовтня ц.р. Суд ще не призначив дату його розгляду.

Як повідомляв УНІАН, Київський господарський суд задовольнив позов компанії Mantara Holding і визнав недійсними відразу декілька рішень Фонду державного майна України (ФДМ), що стосуються приватизаційного конкурсу з продажу 76,001% акцій холдингової компанії "Луганськтепловоз".

Зокрема, за інформацією прес-служби ФДМ, суд визнав недійсним договір купівлі-продажу, укладений Фондом держмайна з покупцем "Луганськтепловозу" - управляючою компанією "Брянський машзавод".

Фонд держмайна чекає офіційного повідомлення про винесену Господарським судом ухвалу, після чого прийматиме рішення про свої подальші дії. Довідка УНІАН. 15 червня ц.р. управляюча компанія "Брянський машинобудівний завод" (Росія), входить до російського "Трансмашхолдингу", була визнана переможцем конкурсу з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону з продажу 76,001% пакету акцій ВАТ "Луганськтепловоз".

Всього в конкурсі брали участь дві компанії - ВАТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання ім. Фрунзе" (НВО ім. Фрунзе"), початкова цінова пропозиція якого склала 400 млн. грн., і Брянський машзавод, який запропонував за пакет акцій підприємства 410 млн. грн. Третя компанія, що подала заявку на конкурс - "Мантара Холдинг" - не була допущена Фондом держмайна до участі в ньому.

"Мантара Холдинг" звернулася до Господарського суду Києва з позовом до Фонду державного майна України. У своєму позові вона просила визнати недійсними відразу декілька рішень ФДМУ в конкурсі з продажу "Лугансктепловозу", аж до договору купівлі-продажу пакету акцій цього підприємства, укладеного 22 червня 2010 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua